Haber

Başkan Güner: “Rehavete kapılmadan bir kez daha sandığa gitmeliyiz”

28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri için teşkilatıyla birlikte sahada çalışmalarını sürdüren AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, vatandaşlara seslenerek, “Rehavete kapılmadan bir kez daha sandık başına gitmeliyiz” dedi. Tüm gücümüzle ve inancımızla Cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuzu göstermeliyiz.”

AK Parti Bolu İl Teşkilatı tam kadro, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2.Cinsel Seçimi için il merkezi ve ilçelerde çalışmalarını sürdürüyor. Üç düzeyli il ve ilçe teşkilatları, milletvekili ve milletvekili adayları, belediye meclis üyeleri ve il genel meclisi üyeleri sahada temaslarda bulunuyor.

“Rehavete kapılmadan sandığa gitmek zorundayız”

Esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Suat Güner, Cumhurbaşkanlığı seçiminde verdikleri yüksek takviye ve 322 Cumhur İttifakı milletvekilini meclise gönderdikleri için herkese ayrı ayrı teşekkür etti. Suat Güner, seçimlerin henüz bitmediğini belirterek, “Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turunu yüzde 49,52 oyla tamamlayan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ikinci turda desteğinizi bekliyoruz. Rehavete kapılmadan sandık başına bir kez daha Cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuzu tüm gücümüzle ve inancımızla göstermeliyiz.Oy verin”Bu doğrultuda Büyük Türk Zaferi için herkesi sandığa davet ediyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu