Haber

19 Mayıs turnuvalarında ödüller sahiplerini buldu

GAZİANTEP (İGFA) – Sporu tabana yaymak için çalışan Büyükşehir Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen spor müsabakalarında gençler ödüller için kıyasıya yarıştı. Yaklaşık 2 bin sporcunun katıldığı karşılaşmalar sonunda, Onat Kutlar Tiyatro Salonu’nda düzenlenen törenle ödülleri dağıtıldı.

KKTC Gaziantep Başkonsolosu Fatma Demirel, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Aksoy, Oya Alpay, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhittin Özbay, Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Lideri Abdulkadir Gözegir, Türkiye’yi başarıyla temsil eden Gaziantepli Artistik Cimnastikçi Abdulkadir Gözegir uluslararası maçlar Göksu Üçtaş Ulu, il protokol üyeleri ve sporcular katıldı.

EFİLOĞLU: 4 YILDA GAZİ KENT’İN SANAL OĞULLARIYLA BİRLİKTE TAM 2010 MADALYALARI, 165 KUPA, 4 ALTIN ​​KEMER ALDIK

Ödül töreninde konuşan Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Daire Başkanı Zekeriya Efiloğlu, turnuva hakkında bilgi vererek şunları söyledi:

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, “Akıllı, çevik ve ahlaklı sporcuyu severim” diyor. Zaman zaman bazı cümleler sloganlarda kalıyor ve içini dolduramıyoruz ama Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sözlerini en iyi dolduran şehrin Gaziantep Modeli olan Gaziantep olduğuna inanıyorum. 4 yılda Gazi şehrinin şerefli evlatlarıyla birlikte 2010 madalyası, 165 kupa ve 4 altın kemer aldık.”

haber-esenyurt.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu