Haber

Gerçek bambaşka çıktı: Otobüsteki doğrulayıcının bozuk olduğu ortaya çıktı

Sosyal medyada dün en çok paylaşılan görüntüde gerçeğin farklı olduğu ortaya çıktı. Bilet sistemindeki arıza nedeniyle vatandaşlara ücretsiz geçiş imkanı sunulan görüntü ortaya çıktı.

Sosyal medyada paylaşılan trend görüntülerde bir gencin otobüse binenlere “Bedava, benimlesin” dediği görüldü.

Bursa’da yaşayan üniversite öğrencisi Hüseyin Halis (20), ders çıkışı arkadaşlarıyla birlikte otobüs yolculuğu yaparken, validatör arızası nedeniyle şoförün yolculara ‘bu sefer bedava’ demekten yorulduğunu fark etti.

Arkadaşları, gencin otobüse binen yolculara eğlenmek için “Arkadaşlar bedava, bugün benimlesiniz” dediği görüntüleri kaydedip, görüntüleri sosyal medyaya yükledi.

Video kısa sürede viral olunca, kulaktan kulağa yayılan yanlış bilgiler nedeniyle gencin kız arkadaşından ayrıldığı için böyle bir jest yaptığı düşünüldü.

Uludağ Üniversitesi Öğrencisi Hüseyin Halis, “Erkek arkadaşım yok o yüzden yazdım” dedi. Yolcular otobüsü kiraladığımı sandılar. Bu yüzden mutlu oldular ve yollarına devam ettiler. Bir an heyecanlandık ve şöyle bir şey yaptık. Bir arıza vardı, biz de bundan faydalandık. Bu ücretsiz gezi için Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz. Gençlerden daha fazlasını bekliyoruz” dedi.

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu